"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Маркса, 34а
Телефони
Керівник
Маркєвіч Томаш
Код ЄДРПОУ25962616
Дата реєстрації17.06.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" » присвоєно код 25962616.

Керівником підприємства «"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" » є Маркєвіч Томаш, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" » — Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Маркса, 34а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) УСПІННЯ (ВЗЯТТЯ ДО НЕБА) ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.ЛАДИЖИН ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах