ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ"Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
22600, Вінницька обл., Оратівський р-н, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 82
Телефони
Керівник
Прилуцька Тетяна Леонідівна
Код ЄДРПОУ25962705
Дата реєстрації02.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ"Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» присвоєно код 25962705.

Керівником підприємства «ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ"Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» є Прилуцька Тетяна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ"Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» — Вінницька обл., Оратівський р-н, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ”Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах