ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

Контакти

Юридична адреса
22600, Вінницька обл., Оратівський р-н., с.м.т. Оратів, І. ФРАНКА, б. 2
Телефони
Керівник
Прилуцький Іван Іванович
Код ЄДРПОУ25962846
Дата реєстрації02.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» присвоєно код 25962846.

Керівником підприємства «ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» є Прилуцький Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» — Вінницька обл., Оратівський р-н., с.м.т. Оратів, І. ФРАНКА, б. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРАТІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах