ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
21037, м. Вінниця, вул. Пирогова, 67а, к. 56
Телефони
Керівник
Чайковська Ганна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25962852
Дата реєстрації02.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ» присвоєно код 25962852.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ» є Чайковська Ганна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ» — м. Вінниця, вул. Пирогова, 67а, к. 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах