ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
92612, Луганська обл., Сватівський р-н, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 133
Керівник
Шапталов Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25963142
Дата реєстрації23.06.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25963142.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Шапталов Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Луганська обл., Сватівський р-н, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 133.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО СМТ НИЖНЯ ДУВАНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах