РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Леніна, 41
Керівник
Єсенков Олександр Віталійович
Код ЄДРПОУ25963225
Дата реєстрації21.05.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА» присвоєно код 25963225.

Керівником підприємства «РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА» є Єсенков Олександр Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА» — Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Леніна, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах