ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
92923, Луганська обл., Кремінський р-н, с. Пшеничне
Телефони
Керівник
Бобкова Валентина Дмитрівна
Код ЄДРПОУ25963254
Дата реєстрації22.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25963254.

Керівником підприємства «ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Бобкова Валентина Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Луганська обл., Кремінський р-н, с. Пшеничне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХІМІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах