ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5а, оф. 37
Телефони
Керівник
Жердєв Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25963343
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25963343.

Керівником підприємства «ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Жердєв Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5а, оф. 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМХІММОНТАЖ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах