КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ"

Контакти

Юридична адреса
94220, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Станіславського, 3б, к. 1, 2
Телефони
Керівник
Данильчук Ірина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25963515
Дата реєстрації13.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ"» присвоєно код 25963515.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ"» є Данильчук Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ"» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Станіславського, 3б, к. 1, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ОБ’ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах