ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
91047, Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., вул. ЮЖНО-РАДІАЛЬНА, б. 2
Телефони
Керівник
Цуканов Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ25963538
Дата реєстрації21.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25963538.

Керівником підприємства «ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Цуканов Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., вул. ЮЖНО-РАДІАЛЬНА, б. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХИСТ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНИМ СПІЛКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах