СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ

Контакти

Юридична адреса
94000, Луганська обл., м. Кадіївка, вул. 1-А ПРИГОРОДНА, б. 16
Телефони
Факс
Керівник
Богомолов Сергій Михайлович
Код ЄДРПОУ25963550
Дата реєстрації05.01.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» присвоєно код 25963550.

Керівником підприємства «СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» є Богомолов Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ» — Луганська обл., м. Кадіївка, вул. 1-А ПРИГОРОДНА, б. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах