РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА "МІСТО ХВАЛИ"

Контакти

Юридична адреса
93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Володимирська, 5
Керівник
Сень Тарас Володимирович
Код ЄДРПОУ25963751
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА ”МІСТО ХВАЛИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА "МІСТО ХВАЛИ"» присвоєно код 25963751.

Керівником підприємства «РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА "МІСТО ХВАЛИ"» є Сень Тарас Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА "МІСТО ХВАЛИ"» — Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Володимирська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛЕГІЙНА ГРОМАДА БОЖОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ УКРАЇНИ ЦЕРКВА ”МІСТО ХВАЛИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах