ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
94214, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Леніна, 85а
Телефони
Керівник
Заломський Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ25963805
Дата реєстрації11.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ» присвоєно код 25963805.

Керівником підприємства «ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ» є Заломський Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Леніна, 85а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИНАМО, АЛЧЕВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах