СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65079, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., КУЛИКОВЕ ПОЛЕ, б. 1
Телефони
Керівник
Сафін Ігор Вікторович
Код ЄДРПОУ25964101
Дата реєстрації02.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО» присвоєно код 25964101.

Керівником підприємства «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО» є Сафін Ігор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., КУЛИКОВЕ ПОЛЕ, б. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах