МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ

Контакти

Юридична адреса
65054, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ЦЕНТРАЛЬНИЙ АЕРОПОРТ
Телефони
Керівник
Саркісова Леся Віталіївна
Код ЄДРПОУ25964271
Дата реєстрації01.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ» присвоєно код 25964271.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ» є Саркісова Леся Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ЦЕНТРАЛЬНИЙ АЕРОПОРТ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ОДЕСА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АВІАПРАЦІВНИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах