ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО

Контакти

Юридична адреса
65098, м. Одеса, вул. Гаркавого, 6
Телефони
Керівник
Матійко Володимир Данилович
Код ЄДРПОУ25964288
Дата реєстрації30.10.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО» присвоєно код 25964288.

Керівником підприємства «ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО» є Матійко Володимир Данилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО» — м. Одеса, вул. Гаркавого, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРІОН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АТ МВО»
Поділіться інформацією в соцмережах