РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, просп. Адміральський, 1в, к. 21
Телефони
Керівник
Мінаєв Святослав Володимирович
Код ЄДРПОУ25964414
Дата реєстрації08.02.2006
Дата оновлення17.07.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» присвоєно код 25964414.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» є Мінаєв Святослав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА» — м. Одеса, просп. Адміральський, 1в, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОЇ ПРЕПОДОБНОЇ МУЧЕНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ОДЕСА»
Поділіться інформацією в соцмережах