РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
66800, Одеська обл., Ширяївський р-н, смт. Ширяєве, вул. Леніна, 125
Керівник
Обухін Микола Кирилович
Код ЄДРПОУ25964650
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25964650.

Керівником підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ» є Обухін Микола Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ» — Одеська обл., Ширяївський р-н, смт. Ширяєве, вул. Леніна, 125.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах