УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ"М. КОТОВСЬК

Контакти

Юридична адреса
66300, Одеська обл., м. Подільськ, вул. Щорса, 16
Телефони
Керівник
Оніщук Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ25964733
Дата реєстрації01.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ”М. КОТОВСЬК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ"М. КОТОВСЬК» присвоєно код 25964733.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ"М. КОТОВСЬК» є Оніщук Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ"М. КОТОВСЬК» — Одеська обл., м. Подільськ, вул. Щорса, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЦЕРКВА ПРОСЛАВЛІННЯ”М. КОТОВСЬК»
Поділіться інформацією в соцмережах