ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Кишинівська, 245
Телефони
Керівник
Римська Тетяна Григорівна
Код ЄДРПОУ25964779
Дата реєстрації08.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.» присвоєно код 25964779.

Керівником підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.» є Римська Тетяна Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Кишинівська, 245.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7 М. БІЛГОРОДА-ДНІСТРОВСЬКОГО ОДЕСЬКОЇ ОБЛ.»
Поділіться інформацією в соцмережах