ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
68133, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Кочкувате, вул. Жовтнева, 117
Керівник
Редько Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ25964822
Дата реєстрації30.01.1995
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25964822.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Редько Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Кочкувате, вул. Жовтнева, 117.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ СОФІЇ ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах