ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ

Контакти

Юридична адреса
м. Київ, пров. Новопечерський 19/3
Телефони
Керівник
Дмитрієв Віктор Петрович
Кількість співробітників70 чел.
Код ЄДРПОУ25965081
Дата реєстрації12.12.2012
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ» присвоєно код 25965081.

Керівником підприємства «ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ» є Дмитрієв Віктор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ» — м. Київ, пров. Новопечерський 19/3.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАНТ-АВТО, УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ВАТ, ЦЕНТРАЛЬНА ФІЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах