ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
03179, м. Київ, Святошинський р-н., ПРОСП. ПАЛЛАДІНА, б. 46/2
Телефони
Керівник
Гамера Анатолій Васильович
Код ЄДРПОУ25965230
Дата реєстрації24.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25965230.

Керівником підприємства «ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Гамера Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, Святошинський р-н., ПРОСП. ПАЛЛАДІНА, б. 46/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах