ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
04208, м. Київ, просп. Правди, 110
Керівник
Комар Іван Іванович
Код ЄДРПОУ25965313
Дата реєстрації01.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25965313.

Керівником підприємства «ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» є Комар Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, просп. Правди, 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАГОДА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах