ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
02034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21г
Телефони
Керівник
Нікомаров Олександр Євгенович
Код ЄДРПОУ25965328
Дата реєстрації26.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО» присвоєно код 25965328.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО» є Нікомаров Олександр Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО» — м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ КИЄВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах