БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ"

Контакти

Юридична адреса
03056, м. Київ, пров. Ковальський, 20
Телефони
Керівник
Підмогильний Микола Васильович
Код ЄДРПОУ25965448
Дата реєстрації07.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ"» присвоєно код 25965448.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ"» є Підмогильний Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ"» — м. Київ, пров. Ковальський, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ШУЛЯВКА - ПОСТУП У ХХ1 СТОРІЧЧЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах