ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 12
Телефони
Керівник
Кожарін Ігор Дмитрович
Код ЄДРПОУ25965537
Дата реєстрації26.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО» присвоєно код 25965537.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО» є Кожарін Ігор Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО» — м. Київ, вул. Хрещатик, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ М. КИЄВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах