БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД"

Контакти

Юридична адреса
02099, м. Київ, вул. Зрошувальна, 15
Телефони
Керівник
Олійник Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ25965750
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД"» присвоєно код 25965750.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД"» є Олійник Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД"» — м. Київ, вул. Зрошувальна, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД”»
Поділіться інформацією в соцмережах