БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТМА-ДОПОМОГА"

Контакти

Юридична адреса
04205, м. Київ, вул. Тимошенка, 29а, к. 305
Телефони
Керівник
Мантулін Дмитро Михайлович
Код ЄДРПОУ25965833
Дата реєстрації20.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”АТМА-ДОПОМОГА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТМА-ДОПОМОГА"» присвоєно код 25965833.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТМА-ДОПОМОГА"» є Мантулін Дмитро Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТМА-ДОПОМОГА"» — м. Київ, вул. Тимошенка, 29а, к. 305.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”АТМА-ДОПОМОГА”»
Поділіться інформацією в соцмережах