КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ

Контакти

Юридична адреса
00000, м. Київ, вул. Саксаганського, 64а
Телефони
Керівник
Марченко Ніна Іванівна
Код ЄДРПОУ25965974
Дата реєстрації22.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ» присвоєно код 25965974.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ» є Марченко Ніна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ» — м. Київ, вул. Саксаганського, 64а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ»
Поділіться інформацією в соцмережах