РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ "ЖИВА НАДІЯ" М.КРОПИВНИЦЬКИЙ

Контакти

Юридична адреса
25014, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н., ПРОВУЛОК ВОДЯНИЙ, б. 7/88
Керівник
Литвин Микола Григорович
Код ЄДРПОУ25966146
Дата реєстрації22.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ ”ЖИВА НАДІЯ” М.КРОПИВНИЦЬКИЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ "ЖИВА НАДІЯ" М.КРОПИВНИЦЬКИЙ» присвоєно код 25966146.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ "ЖИВА НАДІЯ" М.КРОПИВНИЦЬКИЙ» є Литвин Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ "ЖИВА НАДІЯ" М.КРОПИВНИЦЬКИЙ» — Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н., ПРОВУЛОК ВОДЯНИЙ, б. 7/88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СОЮЗУ ЦЕРКВИ БОЖОЇ УКРАЇНИ ”ЖИВА НАДІЯ” М.КРОПИВНИЦЬКИЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах