РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Маркса, 55
Телефони
Керівник
Бірюков Дмитро Васильович
Код ЄДРПОУ25966175
Дата реєстрації28.02.2001
Дата оновлення28.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» присвоєно код 25966175.

Керівником підприємства «РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» є Бірюков Дмитро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» — м. Кропивницький, вул. Маркса, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОТАРІ КЛУБ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах