ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
28040, Кіровоградська обл., м. Олександрія, смт. Олександрійське, вул. 40 років Жовтня, 6, к. 1
Телефони
Керівник
Залевський Віктор Володимирович
Код ЄДРПОУ25966270
Дата реєстрації19.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 25966270.

Керівником підприємства «ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО» є Залевський Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, смт. Олександрійське, вул. 40 років Жовтня, 6, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГЕТИК ТЕЦ-3, САДІВНИЧО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах