ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
28063, Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, с. Червона Кам’янка, вул. Лесі Українки, 16
Керівник
Дударь Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ25966324
Дата реєстрації27.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25966324.

Керівником підприємства «ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Дударь Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, с. Червона Кам’янка, вул. Лесі Українки, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТЯЗЬ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах