РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ"

Контакти

Юридична адреса
25491, м. Кропивницький, вул. Металургів, 22, к. 35
Керівник
Пилипенко Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ25966407
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ" » присвоєно код 25966407.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ" » є Пилипенко Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ" » — м. Кропивницький, вул. Металургів, 22, к. 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”СЛОВО ПРОБУДЖЕННЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах