КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 28а, оф. 4
Керівник
Якубовський Денис Вікторович
Код ЄДРПОУ25966755
Дата реєстрації26.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25966755.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» є Якубовський Денис Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ» — м. Кропивницький, вул. Преображенська, 28а, оф. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах