ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Контакти

Юридична адреса
28100, Кіровоградська обл., Онуфріївський р-н, смт. Онуфріївка, вул. 40 років Перемоги, 90
Телефони
Керівник
Панченко Юлія Василівна
Код ЄДРПОУ25966873
Дата реєстрації28.02.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» присвоєно код 25966873.

Керівником підприємства «ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» є Панченко Юлія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» — Кіровоградська обл., Онуфріївський р-н, смт. Онуфріївка, вул. 40 років Перемоги, 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОНУФРІЇВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
Поділіться інформацією в соцмережах