ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА"

Контакти

Юридична адреса
25006, Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., вул. ЛЕНІНА, б. 35/45
Телефони
Керівник
Онуфрійчук Жанетта Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25966896
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ”ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА"» присвоєно код 25966896.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА"» є Онуфрійчук Жанетта Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА"» — Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., вул. ЛЕНІНА, б. 35/45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ”ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.КІРОВОГРАДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах