ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
03037, м. Київ, вул. Лобановського, 6а
Керівник
Жуков Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ25967217
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО» присвоєно код 25967217.

Керівником підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО» є Жуков Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО» — м. Київ, вул. Лобановського, 6а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах