ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ "ЛАСУНЯ"

Контакти

Юридична адреса
84611, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Дем’янова, 5
Телефони
Керівник
Назаревич Валентина Григорівна
Код ЄДРПОУ25967335
Дата реєстрації07.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ ”ЛАСУНЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ "ЛАСУНЯ"» присвоєно код 25967335.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ "ЛАСУНЯ"» є Назаревич Валентина Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ "ЛАСУНЯ"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Дем’янова, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО ПО СПІЛЬНОМУ КОРИСТУВАННЮ ГРОМАДСЬКИМ ПАСОВИЩЕМ ”ЛАСУНЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах