МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
87504, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Челюскінців, 16
Керівник
Балджи Валерій Георгійович
Код ЄДРПОУ25967447
Дата реєстрації27.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25967447.

Керівником підприємства «МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Балджи Валерій Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Челюскінців, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИЛОСЕРДЯ, МАРІУПОЛЬСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах