ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ

Контакти

Юридична адреса
85600, Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Мар’їнка, вул. Первомайська, 6
Телефони
Керівник
Кравцов Петро Дем’янович
Код ЄДРПОУ25967482
Дата реєстрації26.08.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ» присвоєно код 25967482.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ» є Кравцов Петро Дем’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ» — Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Мар’їнка, вул. Первомайська, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М. МАР’ЇНКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах