СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
84122, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Торська, 2
Керівник
Ушкалова Нана Вікторівна
Код ЄДРПОУ25967660
Дата реєстрації23.04.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 25967660.

Керівником підприємства «СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Ушкалова Нана Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Торська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛОВ’ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 23 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах