ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
86706, Донецька обл., м. Харцизьк, мкр-н Металургів, 47, к. 30
Телефони
Керівник
Литвяк Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ25967878
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення17.11.2005
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» присвоєно код 25967878.

Керівником підприємства «ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» є Литвяк Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ» — Донецька обл., м. Харцизьк, мкр-н Металургів, 47, к. 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРЦИЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ КОМУНІСТИЧНОЇ СПІЛКИ МОЛОДІ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах