ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
87591, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Леніна, 134
Керівник
Оніщенко Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ25968777
Дата реєстрації21.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ » присвоєно код 25968777.

Керівником підприємства «ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ » є Оніщенко Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ » — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Леніна, 134.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛІЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах