КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Грецька, 41
Телефони
Керівник
Симоненко Юлія Євгенівна
Код ЄДРПОУ25968808
Дата реєстрації14.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25968808.

Керівником підприємства «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Симоненко Юлія Євгенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Грецька, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах