УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
86114, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Маліновського, 10
Керівник
Петрова Лілія Павлівна
Код ЄДРПОУ25968866
Дата реєстрації27.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25968866.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Петрова Лілія Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Маліновського, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ МАКІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах