РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Патона, 9
Телефони
Керівник
Дубяга Надія Василівна
Код ЄДРПОУ25968912
Дата реєстрації11.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО» присвоєно код 25968912.

Керівником підприємства «РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО» є Дубяга Надія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО» — Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Патона, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА ВЕТЕРАНІВ ХАРЦИЗЬКОГО ТРУБНОГО ЗАВОДУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах