РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВІДРОДЖЕННЯ" МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
86783, Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Калініна, 4, к. 1
Телефони
Керівник
Шамарін Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ25968932
Дата реєстрації21.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ВІДРОДЖЕННЯ” МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВІДРОДЖЕННЯ" МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25968932.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВІДРОДЖЕННЯ" МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Шамарін Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВІДРОДЖЕННЯ" МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. Калініна, 4, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ВІДРОДЖЕННЯ” МІСТА ЗУГРЕС ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах