ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ

Контакти

Юридична адреса
84617, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Комсомольська, 71
Телефони
Керівник
Чабанний Іван Пантелійович
Код ЄДРПОУ25969067
Дата реєстрації04.03.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» присвоєно код 25969067.

Керівником підприємства «ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» є Чабанний Іван Пантелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Комсомольська, 71.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕННИЙ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах